Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

 

بنویسیدتاثروتمندشوید

خسته شدیم از بی پولی از حساب های  خالی از اینکه به بازار که می روید باید مواظب باشید دارید چقدر خرج می کنید اس ام اس بانک که میاد لبتو گاز بگیری توی دلت به زمین و زمان فاش بدی یه جوری پیامو ببندید که آخر ش را نبینید که چقدر دیگر در حسابتان مانده است. سخته کسانی که دوستشان دارید آرزوهای داشته باشند وت دلتان بخواهد خوشحالشان کنید  ولی پولش را نداشته باشید. چقدر سخته واسه خاطر یک مبلغ ناچیز قید آرزهایتان را بزنید و بی خیالشان شوید.

ماجایی بزرگ شدیم که همیشه به ما گفته اند پول مهم نیست مهم این است که سالم باشید مهم این  است که معرفت داشته باشید وخیلی حرف های عرفانی و گنده گنده ی دیگر که هیچکدام برای ما نان و آب نشدند .

ما در کشزندگی می کنیم که از بچگی به ما یاد نمی دهند چطور پول در بیاوریم چطور مستقل باشیم تازه اگه دختر باشیم که دیگر اصلا لازم نیست یاد بگیریم که باید پول در بیاوریم ومستقل باشیم هنوز درکشورما بحث برسر اینکه زن بهتر است کارمند باشدیا خانه دار خیلی داغ است.

تازه به پسرها هم یاد نمی دهند چطور باید مستقل باشند . اکثر ما ایرانی ها تا زیر بیست و پنج سال اصلا به این فکر نمی کنیم که ما هم باید ثروت آفرینی کنیم .تازه بعد ازآن  هم منتظریم یک جایی مارا استخدام کنند تا پولی بابت مخارجمان بگیریم واصلا هم مهم نیست که به آن کار علاقه داریم یا حتی  تخصصش را داریم.البته برای ادارات و شرکت ها هم مهم نیست. که چه کسی را با چه تخصص وعلاقه ای انتخاب  می کنند.

واگر عمر استخدم تمام  شده باشد بیکاری ما ایرانی هاملیونی میشود وتازه به فکر این می افتیم که یک کسب وکار برای خودمان راه بیندازیم .با کلی قرض و وام  کاری راشروع میکنیم .درصد کمی باتوجه به علاقه ویادگیری و تخصص کار مورد نظر  را انتخاب می کنید . ودر صد زیاددی هم با شانس و اقبال سراغ یک کار می روندو بازهم اینجا ننتیجه اش  می شود ورشکستگی و بدبختی بیشتر با کلی قسط  و وام که رو ی دستمان مانده است ودائم برایش غصه می خوریم  و اگر سکته نکنیم ویا راهی زندان نشویم حتما به خاطر استرس های وارد شده کلی مریضی  خواهیم گرفت. و از نظر خودمان تنها کسی هم که مقصر نیست فقط خودمان هستیم .

 از آن به بعد به دیگران هم پیشنهاد می کنیم دیگر هر گز ریسک نکنند. و راهی که ما رفته ایم  را نروند وفقط جایی کار کنند که حتما حقوق ثابت داشته باشد   واصلا  هم مهم نیست چقدر به تخصص و علاقه اشان نزدیک باشد .

به همین علت است که کشور ماتبدیل شده است به خیلی از بیکاران و ورشکستگان که به سختی هزینه های ضروری زندگیشان را تامین می کنند. حتی ادارات دولتی ماهم روز به به روز رشد منفی دارند . چون کسانی در آنها شاغل هستند که به جبرروزگار و فقط برای گذارن زندگی  کار می کنند. مسلما با چنین شرایطی درصد زیادی از ما اکثر وقت ها حسابمان  خالی ودلمان   پر از حسرت آسایشی که میتوانستیم داشته باشیم و نداریم. ونه تنها حساب اکثر ما ایرانی ها بلکه حساب کشورمان هم خالی است.

کشور ما برای  آباد شدن نیازمند تلاش تمام  مردان وزنانش در زمینه اقتصاد است . همه ی ما باید ثروت داشته باشیم وتا وقتی اکثر ما درگیر جزیی ترین مشکلتمان هستیم هیچ پیشرفت و خلاقیتی در کشور ما اتفاق نخواهد افتاد.

طبق هرم مازلو مسکن، خوارک، پوشاک و نیاز های جنسی جزو اساسی ترین نیازهای انسان هستند وتا این ها برا آورده نشود ما به خانه های بالای این هرم که انسانیت ، خلافقیت و پیشرفت است نمی رسیم .

 

هر چقدر هم قر آن بخوانیم و دعا کنیم محال است بدون گذشتن و غنی شدن از این نیاز ها به خدا برسیم. همه ی پیشرفت ها و اختراعات در کشوهای به قول حاکمان ما  در بلاد کفار است و هر چه بد بختی ، نامنی، فقر و بی پولی است در کشور های مذهبی و خصوصا مسلمان است. البته من نمی خواهم دین را نقد کنم.فقط میخواهم نگاهی درست تر به مسئله ی پول و ثروت داشته باشیم.که اساس پیشرفت هر جامعه ای است.

ما باید قبول کنیم اساس رسیدن به رشد  های بالاتر در هر زمینه ای غنی شدن از نظر اقتصادی است . شما نگاه کنید بهترین کتاب های عرفانی دنیا در امریکا نوشته شده است مانند کتاب چهار اثر که یک کتاب کاملا عرفانی است وبیش از شصت بار به چاپ رسیده است.

کتاب های  آقای وین دایربا موضوعیت خدا و عرفان که در تمام دنیا طرفدار دارد.

کتاب های  پایلو کویله کتاب گفتگو با خدا که چقدر زیبا و با ایمان خدا را به تصویر کشیده است که خواندش باعث آرامش می شود. معجزه ی سپاس گذاری کتاب هایی که در تمام دنیا منتشر شده اند.

و مسئله مهم تر این است که اکثر این کتاب ها بر گرفته از ادبیات متفکران ایرانی ومشرق زمین مانند سعدی ،مولانا و حافظ است. 

چرا خودمان  نمی توانیم  کتاب هایی با این غنا بنویسیم .حداقل در حوزه ای که خیلی ادعا داریم که همان خدا شناسی است؟

ما نمی توانیم بنویسیم چون ذهن ما در گیر اساسی تزین نیاز های بشری است که وابسته به پول است .هر کشوری که از نظر اقتصادی رشد یافته تر است اندیشمندان ،مختر عان و دانشمندان بیشتری حتی در زمینه های دینی دارد.

قدرت واژه ها در بازاریابی نوین

 باید تک تک ما به خودمان کمک کنیم تا ثروتمند باشیم . به بچه هایمان از بچگی مهم بودن پول را یاد بدهیم و به جای در س های پوچ مدرسه که فقط خلاقیت ذهن را از بین می برند به آنها هوش اقتصادی و کا ر آفرینی را یاد بدهیم. در هر کسب و کاری که هستیم باید با صداقت به ثروت برسیم .

واین ممکن نیست مگر با  تغیر باورها یمان نسبت به پول ویاد گرفتن شیوه های نوین بازار یابی و پیاده سازی آنها در کسب و کارمان ما باید خود را با تجارت نوین وقف دهیم وگرنه در چند سال دیگر هیچ جایی برای ما نخواهد بود.

در دنیای جدید تجارت هر کسب وکاری برای موفقیت باید رسانه ی خودش را داشته باشد باید مشتریان خاص خودش را داشته باشد. دیگر کم کم زمان تبلیغات پر هزینه و پر زرق برق تلویزیونی که وسط سریال ها  پخش می شود و کلی حالمان را میگیرد دارد به اتمام می رسد.

در دنیای امروز تبلیغات و بازار یابی شکل جدیدی به خود گرفته است وتبدیل به بازار یابی محتوا شده است . کسب وکاری  الان موفق است که در تولید محتوا موفق عمل کند. تولید محتوایی  که نیاز مخاطبان  مارا بر آورده  می کند و پاسخ سولات آن ها را می دهد.

تولید محتوا باعث می شود  ما رسانه ی خود را داشته باشیم . وقتی مثلا یک لیست ایمیلی و یا اسمسی یا هر طریق دیگری که توانسته ایم با مخاطبان خود ارتباط بر قرار کنیم داشته باشیم یعنی رسانه ی خود را داریم. که بوسیله ی آن می توانیم کار فروش را  در یک ارتباط دو طرفه و صمیمی انجام دهیم. 

تبلیغات ما الان فقط باید برای کمک کردن به مخاطبان ما برا ی شناسایی نیاز هایشان باشد وکمک به تصمیم گیری برای یک خرید لذت بخش که نیاز واقعی آنها را بر آورده کند.

آنچه که ما اینجا انجام می دهیم

در این سایت می خواهیم ازتبلیغ نویسی  و  بازاریابی محتوا بنویسم و باهم دیگر یاد گیرم چگونه به صورت  عملی برای محصولات خود محتوایی  کاربردی با توجه به نیاز مخاطب تهیه کنیم که منجر به فروش شود. چگونه تبلیغاتی بنویسیم که به مخاطبانمان کمک کنیم نیازشان را نسبت به محصول ماشناسایی کنندوبا علاقه و عشق از ما خرید کنند.

ما میخواهیم در کنار هم با  فروش ممحصولات و خدمات با کیفیتت و عالی که داریم  به ثروت برسیم . میخواهیم با کمک کردن به یکدیگر به اقتصاد کشورمان و خودمان کمک کنیم.

درباره خودم

اگر بخواهم از خودم بگم هانا ولیپور هستم از سال ۹۲بازار یاب و مشاور بودم .عاشق تجارت و نوشتن هستم .وبه همین علت  نویسندگی تجاری را به عنوان فعالیتم انتخاب کردم . امیدوارم بتوانم برای رشد اقتصاد مردم کشورم قدمی بردارم . خیلی وقت ها بی پول بود ه ام خیلی از رویاهایم را به خاطر نداشتن چند صدر هزار تومان از دست داده ام.مثلا سال ۸۲ که در دیپلم گرفتم دوست داشتم رشته ی نویسندگی دانشگاه هنر بخوانم ولی چون شهرستان بودم وتامین هرزینه های حتی فقط رفت آمدم برای مادرم سخت بود نتوانستم .بااینکه همیشه از وقتی که  یاد گرفتم بنویسیم عاشق نوشتن بودم.

psdha.ir-09197261330;

خیلی وقت ها برای اینکه کمتر هزینه کنم مسیر خانه تا دانشگاه را  که حدو دو کیلومتر بودپیاده می رفتم.تا ۱۲سالگی همه چیز برایم عالی بود وهر چیزی را که اراده می کردم داشتم چون پدرم تقریبا مرد دارایی بود .اما بعد از فوت پدرم  در ۱۲ سالگی من اوضاع مالی ما از ثرونتمند به فقیر  تغییر کرد .

پدرم ماشین سنگین داشت ولی هیچ بیمه ای نداشت که بعداز فوتش به ما برسد و وقتی که تومار مغزی گرفت کلی قرض کردیم تا درمانش کنیم ولی نشد. ما ماندیم چهارتا بچه که بزرگترینش خواهرم ۱۷ساله من ۱۲ ساله و برادرهایم ۱۰ ساله و ۸ ساله با یک مادر بدون مهارت و بدون سواد که یک دفعه تمام مسولیت زندگی روی دوشش افتاده بود.

بی پولی یکی از سخت ترین درد های زندگی من بوده است.بی پولی باعث نابودی خیلی از رویاهای نوجوانی من شده است .وبا همهی وجودم درک میکنم وقتی سر پر ست خانه ای فرقی نمی کند مرد باشی یا زن وقتی حسابت خالی است پیش عزیزانت که چشم به دست های تو دارتد شرمنده اید وازدرون نابود می شوید. همان طور که مادرم خیلی پیر تر و شکسته تراز سنش شده است. ومن مطمینم اگر مشکلات اقتصادی ما نبود مادرم اینقدر پیر نمی شد.

وبا همه ی وجودم آرزو دارم که همه ی  انسان های روی زمین ثروتمند شوند. آرزو دارم ایران من  درهمه ی جنبه ها کشور شماره ی یک دنیا شود .وهمهی مردمش در رفاه بدون نگرانی های مالی زندگی کنند. وبه تعالی و رشد انسانی برسند.

 

 

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

2014 Powered By Wordpress, Goodnews Theme By Momizat Team